Zapoznaj się z ofertą sztucznej trawy krajobrazowej

Zapoznaj się z ofertą sztucznej trawy krajobrazowej

Sztuczna trawa Warszawa – dlaczego coraz więcej internautów szuka takiego hasła w google? Jakie są zalety tego rodzaju rozwiązania? Czym jest efekt pamięciowy trawy? Czy potrzebne jest specjalne podłoże pod sztuczną trawę?

Jakie są zalety sztucznej trawy?

W sieci internetowej możemy więc napotkać co rusz na takie reklamy i słowa kluczowe jak: sztuczna trawa producent, sztuczna trawa Warszawa, podłoże pod sztuczną trawę. To znak, że sztuczna trawa jest obecnie bardzo popularna. Przede wszystkim dlatego, że odpowiada na oczekiwania współczesnego konsumenta, który ceni sobie czas. Podstawową zaletą sztucznej trawy jest to, że nie jest wymagająca w utrzymaniu jak trawa prawdziwa. Nie trzeba jej podlewać ani nawozić. Poza tym…

  • jest wygodna i prosta w założeniu
  • samo podłoże pod sztuczną trawę można stworzyć bez specjalistycznych akcesoriów
  • jest prosta w pielęgnacji i użytkowaniu
  • jest uniwersalna – można ją użytkować bez względu na porę roku oraz pogodę
  • miękka powierzchnia jest miła w eksploatacji oraz chroni przed urazami, co jest ważne szczególnie jeśli posiadamy małe dzieci, które szybko się przemieszczają i są narażone na upadki
  • jest bardzo dobrą alternatywą naturalnego trawnika w miejscach trudnych do utrzymania i eksploatacji, na przykład słabo nasłonecznionych albo bardzo wilgotnych
  • jest szybko dostępna – wystarczy wpisać w google hasło dystrubutor sztucznej trawy, by na odpowiedniej stronie zamówić wymarzony produkt. Sklepy online są czynne całą dobę i oferują szeroki wybór rodzajów traw.

A oto kilka rodzajów traw

Trawa Soft – delikatna i trwała

Trawa Soft to połączenie korzystnej ceny z jakością. Jej cechą jest miękkość, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się na placach zabaw, ponieważ nie podrażnia skóry. Do tego wygląda niezwykle naturalnie za sprawą prostych i skręconych włókien. Plus zaawansowana technologia UV chroniąca przed słońcem.

Sztuczna trawa Supreme – z efektem pamięciowym

Trawa Supreme to produkt bardzo zaawansowany technologicznie, a co za tym idzie bardzo miękki i jednocześnie bardzo sprężysty. Prawdziwą nowinką technologiczną jest tzw. efekt pamięciowy objawiający się tym, że trawa wraca do swojej pozycji nawet po intensywnej eksploatacji. Znajdziecie tę trawę w sieci wpisując w wyszukiwarkę google hasło takie jak sztuczna trawa Supreme. W dodatku producent tej trawy zadbał o jej naturalny wygląd, dzięki czemu produkt ten nadaje się do zdobienia ogrodów, które mają wyglądać jak naturalne.

Trawa Camp – ekstremalna miękkość i gęstość

To nowość sezonu 2019. Główne cechy to ekstremalna miękkość, delikatność oraz zjawiskowa gęstość (dzięki zastosowaniu elastycznego lateksu). Trawa Camp gustownie łączy kilka odcieni zieleni, imitując prawdziwą trawę. Znajduje zastosowanie na balkonach, tarasach oraz przydomowych ogródkach, będąc frajdą dla dzieci spragnionych zabawy na łonie natury.

Trawa Epic – jakość i cena

To prawdziwa nowość, dedykowana wymagającym klientom. Zalety trawy Epic to naturalność, miękkość oraz przystępna cena. Posiada ona 8 letnią gwarancję UV. Ozdobi balkon, taras albo plac zabaw.

Trawa Prestige – delikatna w dotyku

Kolejna nowość, dostępna w wysokości 40 mm. Zbudowana z różnych odcieni zieleni. Przyjemna w dotyku i niezwykle delikatna. Nie podrażnia, więc idealnie nadaje się dla najmłodszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *