Dodatki, które pozwolą Ci przemienić pokój dziewczęcy w pokój nastolatki!

Dodatki, które pozwolą Ci przemienić pokój dziewczęcy w pokój nastolatki!

W okresie dorastania zmieniają się nie tylko zainteresowania, ale także gusta. W jaki sposób, za pomocą kilku dodatków można zmienić pokój małej dziewczynki w ostoję młodej kobiety?

Nastolatki wyrażają siebie poprzez nie tylko emocje i uczucia, ale także ubiór, czy właśnie wystrój własnego pokoju. Niekiedy to dodatki sprawiają, że pokój odzwierciedla ich zainteresowania, a także pokazują, iż w tym pokoju nie mieszka już dziecko, a dorastająca kobieta.

Tablica korkowa – element dekoracyjny, ale nie tylko.

Każda nastolatka może do takiej tablicy przypinać plakaty swoich idoli, pamiątkowe zdjęcia z przyjaciółmi. Posłuży także do przypinania karteczek z ważnymi zadaniami do zrobienia. A do tego jest bardzo ekologiczna!

Oryginalne oświetlenie w pokoju nastolatki

Musimy pamiętać o tym, że młode dziewczyny dużo się uczą, czytają, rozwijają swoje zainteresowania. Należy zwrócić uwagę na dobre oświetlenie. Oprócz podstawowej lampki na biurko, warto zaopatrzyć pokój w listwy LED-owe czy kinkiety ścienne. Dzięki ich łagodnemu światłu, nastolatce będzie lepiej się uczyć, a także zadba o jej zmęczone oczy, gdy będzie chciała odpocząć.

Wspomnienia i gadżety w pokoju nastolatki

Warto zainwestować w klika oryginalnych i trafiających w gusta nastolatki ramki. Będzie mogła umieścić w nich zdjęcia członków rodziny, przyjaciół i innych ważnych dla niej osób. Takie ramki mogą być postawione na półkach lub powieszone na ścianach, dzięki czemu stworzą piękną  i ciekawą dekorację.

Jeśli chodzi o dodatki, które pozwolą Ci przemienić pokój dziewczęcy w pokój nastolatki, świetnie sprawdzi się poduszka w formie ozdoby. Przyjazną i gościnną atmosferę stworzą ciekawie zaprojektowane poduszki. Ich barwne wzory, a także zróżnicowane kolory można dostosować do indywidualnych preferencji nastolatki. Wśród młodych dziewczyn najpopularniejsze są jasne i pastelowe kolory, ale także bardziej krzykliwe wzory. Można także kupić poduszki z chwytliwymi napisami. Ciekawe i oryginalne poduszki, w sam raz do pokoju nastolatki, można znaleźć na www.agatameble.pl lub w sklepach stacjonarnych Salony Agata.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *